ONS TEAM

Organigram

 

Peter Van Speybroeck

Directeur MaatwerkbedrijfBWB
p.vanspeybroeck@maatwerkbedrijfBWB.be

Johan Gyselinck

Financieel verantwoordelijke
j.gyselinck@maatwerkbedrijfBWB.be

Michel Housen

Productieverantwoordelijke
m.housen@maatwerkbedrijfBWB.be

VeerleGoossens

Verantwoordelijke sociale- en
personeelsdienst
v.goossens@maatwerkbedrijfBWB.be

Tom Merckx

Groepscoördinator
t.merckx@maatwerkbedrijfBWB.be

Roland Janssen

Groepscoördinator
r.janssen@maatwerkbedrijfBWB.be


Dirk tondeur

Groepscoördinator
verantwoordelijke logistiek en produktie
d.tondeur@maatwerkbedrijfBWB.be

Martin Kohnen

Groepscoördinator enclaves
m.kohnen@maatwerkbedrijfBWB.be

Chris Hermans

Afdelingshoofd Tech. Dienst
en Aankoop
c.hermans@maatwerkbedrijfBWB.be

Yves Decat

Kwaliteitsverantwoordelijke
y.decat@maatwerkbedrijfBWB.be

Philippe Furman

Groepscoördinator kwaliteit, technische dienst en onderhoudsteam gebouwen
p.furman@maatwerkbedrijfBWB.be


Inge Boel

Coördinator
i.boel@maatwerkbedrijfBWB.be

 

Hugo Van Cutsem

Groepsleider

Vicky Verhoeven

Groepsleidster

Sabine De Bleser

Groepsleidster

Kris Van Dooren

Groepsleider


Dominique Baetens

Groepsleidster

Liesbet Mortier

Sociale dienst /
Personeelsdienst

Pieter Van Rossem

Sociale dienst /
Personeelsdienst

Agnes De Boeck

Groepsleidster

Sven Peeters

Groepsleider


Filip Van Praet

Groepsleider

Marijke Sleebus

Groepsleidster

Yanah Rousseau

Personeelsdienst

Kurt Ackerman

Groepsleider

Wendy Leemans

Onthaalbediende


Jan De Coen

Groepsleider

Erik Van Assche

Groepsleider

Marc de Landtsheer

Marc de Landtsheer

Groepsleider

Anne Van Achter

Groepsleidster

Erik De Koninck

Groepsleider


 

Tessa Van Peer

Groepsleidster

Lana Van De Casteele

Groepsleidster

Bas Peeters

Groepsleider

Johan Weerts

Groepsleider

Kathy Boel

Groepsleidster


wordt u onze nieuwe collega?